בחרו עמוד

Nano Dimension מציגה: טכנולוגיה ייחודית לתעשיית האלקטרוניקה

Nano Dimension מציגה: טכנולוגיה ייחודית לתעשיית האלקטרוניקה

הדפסת תלת מימד בעולם האלקטרוניקה אולם נמצאת כיום בתחילת הדרך, אך היא מתקדמת במהירות. כיום, רחפנים, לווינים ואף מחשבים נישאים וטלפונים ניידים תלויים לא מעט ברכיבים אלקטרוניים כדוגמת מעגלים מודפסים, אנטנות וחיישנים.

טכנולוגיית הדפסה בתלת מימד מגדירה מחדש את הדרך בה ניתן לתכנן את אותם הרכיבים: היא מאפשרת פיתוח מהיר יותר של המוצרים, כמו גם גמישות תכנונית גדולה- בעיקר בתחום המעגלים המודפסים הרב שכבתיים.

חברת Nano dimension מובילה את תחום ההדפסה התלת מימדית של רכיבים ומעגלים אלקטרוניים. החברה נוסדה בשנת 2012 ומאז פיתחה טכנולוגיה ייחודית- DragonFly Pro System. הטכנולוגיה מסוגלת להדפיס באופן סימולטני מתכות ופולימרים מבודדים ומאפשרת ייצור של אבי טיפוס במהירות גבוהה ובעלויות נמוכות.

ייחודיות Nano Dimension

חברת Nano Dimension מציעה טכנולוגיה ייחודית להדפסת תלת מימד לתחום האלקטרוניקה. למעשה, עד היום מהנדסי אלקטרוניקה לא יכלו לבדוק את הרעיונות שלהם באמצעות הדפסות תלת מימד. הפתרון של החברה מציע את החופש, הגמישות והביטחון של הדפסה תלת מימדית- דבר אשר משחרר את המפתחים מהצורך להיעזר בספקים חיצוניים.

הערכים החדשים שמציעה המערכת

אם עד היום מהנדסי אלקטרוניקה היו צריכים להוציא הזמנת עבודה ליצרן חיצוני ולחכות למוצר ימים רבים- הטכנולוגיה של החברה מאפשרת להגיע מרעיון להדפסה תוך מספר שעות. למעשה, כשחברה משתחררת מהצורך במתווכים לייצור אבי טיפוס- היא מעזה יותר במהלך התכנון. מהנדסי החברה יכולים לבחון יותר רעיונות, כמו גם לפתח אותם במהירות ובעלויות נמוכות מתמיד.

כמו כן, הדפסות תלת מימד מאפשרות לעצב צורות וגיאומטריות שלא אפשריות באף דרך מסורתית אחרת.

לא חוששים מטכנולוגיות חדשות

בארץ, מיוצגת Nano Dimension על-ידי חברת SU-PAD הישראלית אשר מחזיקה צוות מקצועי, גישה חלוצית ושירות מלא ללקוח.

Previous

Next

תוֹכֶן | תַפרִיט | תפריט גישה