בחרו עמוד

היא הגיעה: ה- J55 נחתה בארץ

ציפייה רבה ייצרה מדפסת תלת-המימד המקצועית J55 מבית STRATASYS. מערכת הדפסה זו מבוססת על טכנולוגיית הפוליג'ט ונחשבת לפורצת דרך במובנים רבים – ובעיקר כשמדובר בנגישותה.

 

"כמעט לכולם יש מדפסות תלת-מימד לא מקצועיות" מסביר שי אינגבר, מנהל מכירות מדפסות תלת-המימד בחברת SU-PAD "כאשר הבחירה בהן נעשית ממקום של מחיר ופשטות של מודלים ראשוניים, אך כשמדברים על מדפסות תלת מימד מקצועיות ישנם יתרונות משמעותיים – יתרונות שעתידים לחסוך זמן ולכן גם כסף רב"

מדפסות תלת-מימד מקצועיות אמנם יקרות יותר, אך מאפשרות מגוון רחב של אפשרויות: החל מאיכות המודלים, הריאליסטיות שלהם ועד לפשטות התפעול ואמינות המכונה. בעקבות אפשרויות אלו, נפתח עולם חדש המאפשר חיסכון בזמן פיתוח המוצר, דיוק הקונספט וייצור המוצר הסופי המוביל לחיסכון כספי משמעותי.

 

 

מדפסות תלת-מימד מקצועיות: חיסכון בזמן, משאבים וכסף

תהליך פיתוח/עיצוב מוצר (Conceptual-Model-Function) בתלת-מימד הינו תהליך תלת-שלבי הכולל מידול ראשוני, הכנת מודל ויזואלי ובחינת הפונקציונאליות שניתן לבצע עם המודל. כל שלב בתהליך זה עשוי לקחת מספר ימים ועד לכמה שבועות ולשלב בתוכו מגוון רחב של טכנולוגיות שיאפשרו להגיע למודל – החל ממכונות חיתוך (מודאליזציה), שיוף וצביעה בטכניקות שונות, דבר הדורש זמן, אנשי מקצוע המומחים לתחום, מכונות מתאימות ובסוף גם אישור של המודל עצמו. "בסוף, קורה לא פעם שהתהליך עצמו התברר כלא נכון ויש שינוי של קונספט המוצר" אומר שי "כך שבזמן הסופי מדובר על תהליך שלוקח בין שבועות לחודשים. כשמדובר ב- J55, ניתן באותו יום (ואף בכמה שעות בודדות) להגיע לתוצאה הסופית ולחסוך בזמן והמון כסף"

 

J55 מציגה: מקונספט למציאות ביום אחד

מערכת ההדפסה J55 מבית STRATASYS מהפכנית מסוגה ומאפשרת הדפסה צבעונית עם חמישה חומרי גלם וחומר תומך. יכולות הצבע של המדפסת ריאליסטיות לחלוטין ומאושרות ® Pantone, דבר המאפשר קומבינציות של 500 אלף גווני צבע שונים בהדפסה אחת באמינות ייצור מאוד גבוהה, לכן, ניתן לקבל מספר מודלים מוכנים ופונקציונליים תוך 24 שעות. יתרונות אלו משמעותיים ומתגלמים בעלות הייצור הסופית, כאשר פעמים רבות ניתן לרדת גם ב- 80% מעלויות הפיתוח – וכמובן לעלות בכמות המודלים בהדפסה אחת. בזכות המדפסת המקצועית מתאפשר לנו חיסכון בזמן, גמישות גבוהה בתהליך הפיתוח והמוצר ובסוף חיסכון כספי משמעותי.

 

מדפסת ה-J55 מבית STRATASYS

מערכת הדפסה המתאימה לעולמות העיצוב, הפיתוח ובתי המלאכה. שי אינגבר, מנהל מכירות מדפסות תלת מימד בסו-פאד

 

מערכת הדפסה המתאימה לעולמות העיצוב, הפיתוח ובתי המלאכה

ה- J55 היא מדפסת פורצת דרך, הן בגלל היכולות הפונקציונליות שלה והן בגלל הטכנולוגיה שחברת STRATASYS פיתחה במכונה זו. מעבר לכך, מחיר המדפסת הינו פקטור משמעותי: מחיר נגיש מאי פעם. הודות ליכולות הצבע המדהימות של המדפסת, כמו גם אישור העבודה של מערכת ההדפסה בסביבה משרדית והתפעול הידידותי למשתמש – מערכת הדפסה זו מומלצת לעולמות העיצוב, הפיתוח ובתי המלאכה, כמו גם סדנאות שונות המספקות שירותים. באמצעות ה- J55 ניתן לעבוד במשרד ולקבל חלקים מוגמרים תוך פחות מיממה. המדפסת כוללת פלטפורמת GrabCAD ועבודה עם תוכנות עיצוב כדוגמת KeyShot.

"כשמסתכלים על השינויים שעבר תחום הדפסות תלת-המימד ניתן לזהות כי אנחנו נמצאים בעולם נגיש לעולמות הצבע המיוחדים, הפונקציונליות של המודלים והתפוקה המיטבית של המכונות אשר מאפשרות לבצע תהליכים מורכבים בצורה פשוטה" מוסיף שי ואומר "עולמות הפיתוח והייצור השתנו ועדיין משנים תהליכי עבודה, כשאחת מהדוגמאות היא שכיום בבתי-הספר כבר משתמשים בטכנולוגיה זו כחלק אינטגרלי מתהליך הלימוד".

 

יתרון משמעותי לצרכן הישראלי

ללקוח הישראלי של חברת STRATASYS יתרון אדיר: החברה ישראלית, הטכנולוגיה כחול-לבן והמוניטין העולמי גבוה, שכן החברה עצמה נחשבת למובילה עולמית מובילה כיום בתחום מדפסות התלת-מימד. לחברה בסיס בישראל: החל מרמת פיתוח המוצר ועד רמת חלק החילוף הקטן ביותר – כך שרמת הזמינות היא מיטבית.

 

פרטים טכניים ומידע נוסף

  • מדפסת ה- J55 מאפשרת לקחת כל מודל ישירות מתוכנת ה- CAD והעיצוב (במידה ויש צורך) ולהביא אותו מוכן להדפסה בתהליך פשוט הדורש כמה לחיצות כפתור.
  • מערכת ההדפסה מאושרת לעבודה בתוך משרד.
  • איכות ההדפסה מאפשרת הגעה לרמת נראות מודלים ריאליסטים לחלוטין
  • מדפסת קומפקטית עם משטח עבודה גדול המאפשר גמישות מרחבית של הכנסת המכונה וכמות ייצור מודלים גבוהה במיוחד.
  • אפשרות עבודה עם מגוון רחב של חומרים: חמישה חומרי גלם שונים בו-זמנית.
  • אפשרות לעבודה בטקסטורות: כדוגמת עץ ובד, דבר המאפשר לחסוף את שלב התהליכים המשלימים בכדי להגיע לגימור המוצר.
  • טכנולוגיה שקטה ומהירה בזכות המגש המסתובב ושדרוג הראשים הכותבים של המכונה.
  • אפשרות לעבוד עם חומר בשקיפות מלאה – בנראות שלא קיימת בשוק.
  • מעבר למפרט הטכני המלא
J55 מבית STRATASYS

אפשרות עבודה עם מגוון רחב של חומרים. מדפסת ה-J55 מבית STRATASYS

נציגות Stratasys בארץ

קניית מדפסת של Stratasys בישראל היא דרך נציגותה בארץ, חברת SU-PAD אשר הייתה החברה הראשונה לשווק את טכנולוגיית תלת-המימד בארץ, כבר בשנת 1995. קניית מערכת הדפסה בחברה כולל מעטפת מלאה מא'-ת' של שירות, זמינות, הדרכות כמו גם ליווי מקצועי של הלקוח החל מרגע קניית המדפסת, דרך הטמעתה בארגון ועד למענה אנושי לכל שאלה שעולה במהלך הדרך. עם ניסיון של מאות לקוחות והטמעות מוצלחות של מערכות הדפסה בכל שדרות התעשייה – נוכל לעזור גם לך לבחור את מערכת ההדפסה שתענה על הצורך שלך.

Previous

Next

תוֹכֶן | תַפרִיט | תפריט גישה