בחרו עמוד

פורץ דרך: ייצור משאף סאיקי בהדפסת תלת מימד

פורץ דרך: ייצור משאף סאיקי בהדפסת תלת מימד

סאיקי הינה חברת פארמה-טק אשר מתפתחת טכנולוגיות המאפשרות מתן מינון מדויק של מולקולות ישירות מצמחים. לאחרונה, פיתחה החברה משאף חדשני המאפשר טיפול עקבי ומדיד באמצעות קנאביס, פיתוח שהתבצע תוך שימוש במדפסות תלת מימד מבית Stratasys.

תהליך פיתוח חדשני

תהליך פיתוח של טכנולוגיה חדשנית מחייב גמישות מחשבתית, והעובדה שבאמצעות מדפסות תלת מימד ניתן להדפיס כל חלק על-פי הצרכים העיצוביים והטכנולוגיים אפשרה לחברת סאיקי לפעול באופן יצירתי, תוך חשיבה מתמדת על המטופלים. החזון של החברה הוא להקל על סבלם של כמה שיותר מטופלים במהירות הגבוהה ביותר באמצעות פיתוחיה, לשם כך, גייסה החברה למעלה מ-83 מיליון דולרים ממשקיעים שונים. בכדי לחשוף את המשקיעים ליתרונות וייחודיות הטכנולוגיה פורצת הדרך, בחרו בחברה לייצר מודל של המשאף באמצעות מדפסת תלת מימד של חברת Stratasys- היצרנית הגדולה בעולם בתחום מדפסות תלת המימד.

יכולות הייצור היעילות באמצעות מדפסת תלת המימד של חברת Stratasys תרמו רבות לתהליכי העיצוב, במיוחד לאור הדרישות המיוחדות של מערכת זרימת האוויר במשאף: היות ומטופלים שונים שואפים באופן שונה. בזמן קצר, ניסו סאיקי לייצר מספר מערכות שונות שהודפסו בחברה- עד שהגיעו למערכת שעונה על הצורך ומבטיחה שאיפה של מינונים מדויקים.

80% של הדפסה תלת מימדית

העיצוב האופטימלי של משאף סאיקי תרם להצלחתם של המחקרים הקליניים אותם ביצעה החברה- מחקרים שהוכיחו כי הטיפול באמצעות המשאף הינו מדיד, עקבי ועומד בסטנדרטיים פרמצבטיים. כשמדובר בהדפסה תלת מימדית ניתן למעשה לשנות את העיצוב בזמן קצר, דבר שמייעל את העבודה- ומעבר לכך, מעודד יצירתיות וחשיבה מחוץ לקופסא.

SU-PAD גאה להיות שותפה להצלחה של סייקי ולייצג את חברת Stratasys בארץ בשירות TURNKEY SOLUTIONS. מחפשים את המדפסת שלכם? השאירו את פרטיכם ונציג יחזור אליכם בהקדם.

 

Previous

Next

תוֹכֶן | תַפרִיט | תפריט גישה