בחרו עמוד

STRATASYS מציגה: החידושים האחרונים בתחום ה- Product Realism

STRATASYS מציגה: החידושים האחרונים בתחום ה- Product Realism

עם מוניטין של למעלה מ- 30 שנה, נחשבת STRATASYS לחברה המובילה בעולם להדפסת תלת מימד, חברה המאפשרת לעסקים לשפר ולייעל את הדרך בה הם מעצבים ומייצרים את מוצריהם. הפיתוחים הייחודיים של החברה מתאימים למגוון תעשיות: החל מרצפת ייצור סטנדרטית ועד עולם התעופה. בשיתוף פעולה עם SU-PAD (שחוגג כיום 25 שנה) הציגה החברה ביום העיון את החידושים הייחודיים בתחום.

"תעשיית התלת מימד גדלה כל שנה ב- 2 מיליארד דולר והשוק משגשג" כך אומר גיא יאיר, מנהל הפעילות העסקית באירופה ואסיה ב- STRATASYS "העלייה בשימוש לא פוסחת גם על חברות חומרי הגלם ולצידן, חברות הזנק בעולם התוכנה, ה- Topology optimization וניהול מרחב ההדפסה המציעות פיתוחים ייחודיים".

תמיד מחדשים. בעקבות הדרישה המוגברת לעיצובים ריאליסטיים השיקה החברה את סדרת ה- J800: סדרה המאפשרת עבודה עם 7 חומרים שונים בו זמנית. יחד עם מדפסות אלו הושקו שני חומרים חדשים, ה-Vero UltraClear: חומר דו-קומפננטי המאפשר שקיפות מיטבית גם בחלקים עבים וה- VeroDraftGrey: חומר זול משמעותית להדפסת שלבי קונספט ראשוני כמו גם מהירות הדפסה גבוהה פי 2 (הודות לעובי השכבה שלו- 55 מיקרון במקום 22 מיקרון). ואם ריאליזם אנו מדברים- מדפסות הJ800 החדשות תואמות פנטון וכעת תוכלו להגדיר תוכנתית את הצבע על-פי הסרגל של אחת מענקיות הצבע בעולם.

במהלך יום העיון חילקה STRATASYS אות הערכה ל- SU-PAD על שיתוף פעולה פורה של 25 שנה. עם ההשקעה המירבית בפיתוח, החדשנות והצמיחה המהירה בשוק- אנו בטוחים כי השמיים הם הגבול כשמדובר בחברה כמו STRATASYS.

Previous

Next

תוֹכֶן | תַפרִיט | תפריט גישה