בחרו עמוד

הטאץ' הסופי של UR בתעשיית הרכב

הטאץ' הסופי של UR בתעשיית הרכב

הקובוטים (רובוטים שיתופיים) נמצאים כיום כמעט בכל ענף בתעשייה. חברת FORD בישרה לעולם לא מכבר, כי לראשונה בהיסטוריה של החברה היא שילבה בפס הייצור של מכוניות הפייסטה מתוצרתה קבוצה של קובוטים העובדים לצד בני אדם. תפקידם של הקובוטים הוא להחליק, לשייף ולתת את ה"טאצ" הסופי לכל רכב שמפעל הייצור.

חברת Universal Robots נוסדה בשנת 2005 מתוך רצון להנגיש את טכנולוגיית הרובוטים לכל. החברה עושה זאת באמצעות פיתוח רובוטים תעשייתיים קטנים, בטיחותיים וידידותיים למשתמש- במחיר אטרקטיבי. מאז כניסתו לשוק של הרובוט השיתופי הראשון בשנת 2008, החברה מוכרת קובוטים ברחבי העולם ונחשבת לחלוצת הרובוטיקה השיתופית בעולם.

תחילתה של ידידות מופלאה

בשלב הראשון של העבודה הוכנסו 6 קובוטים מדגם UR10, אשר נחשבים לקובוטים הנמכרים ביותר בעולם של חברת Universal Robots. היוזמה של החברה לא הייתה להחליף את בני האדם, אם כי לאפשר לעובדים לנצל נכון יותר- וטוב יותר את זמנם במשימות. הרובוטים של UR מתוכנתים כך שיודעים מתי להפעיל יותר כוח, ממש כמו בני אדם, כמו גם להגיע לפינות ואזורים שלבני אדם קשה להגיע אליהן.

במהלך הייצור, כל מכונית FORD נטבלת באמבט מיוחד שמספק 10 שנות עמידות מול חלודה, אך בתהליך נשארים חלקיקים זעירים על משטחי גוף המכונית- חלקיקים שיכולים לגרום לבעיה בעתיד. תפקידם של הקובוטים הוא להחליק את המשטחים עד לדרגת שלמות, ואז לשאוב את האבק שנשאר מהתהליך.

חברת Universal Robots מיוצגת בארץ על-ידי SU-PAD אשר מספקת ללקוחותיה פתרונות בשירות turnkey solutions. מחפשים את הקובוט שלכם? השאירו את פרטיכם ונציג יחזור אליכם בהקדם.

Previous

Next

תוֹכֶן | תַפרִיט | תפריט גישה