בחרו עמוד

המהפכה הרביעית של UR

המהפכה הרביעית של UR

חברת Universal Robots הוקמה מתוך חזון להנגיש אוטומציה באמצעות רובוטים שיתופיים לתהליכי ייצור בכל קנה מידה. החברה נחשבת לחלוצת הרובוטיקה השיתופית בעולם- וסיפקה עד היום עשרות אלפי רובוטים שיתופיים למפעלים ברחבי העולם. התמחות החברה הוא ייצור קובוטים קטנים ובינוניים בעלי 6 צירים, שכל אחד מהם נע ב-360 מעלות. מאפיינים ייחודים אלה מעניקים לזרוע הרובוטים תנועתיות וגמישות כשל יד אדם- דבר המאפשר לה לטפל גם בפריטים עדינים במיוחד.

רובוטים תעשייתיים VS קובוטים

הקובוטים הינם רובוטים שיתופיים שתפקידם ביצוע משימות מרובות תוך קיום אינטראקציה פיזית עם בני אדם הנמצאים בסביבתם, למעשה, משלימים את ה"ראש האנושי". הקובוטים קלי משקל, ניידים וגמישים והחשוב מכל- בטיחותיים לעבודה לצד בני אדם. בניגוד לקובוטים, הרובוטים התעשייתים הינם כבדים יותר ומיועדים למשימות שלעיתים בלתי אפשריות עבור בני אדם. הרובוטים לרוב מקובעים למיקום אחד בשטח מוגדר ואינם מאושרים לעבודה לצד בני אדם. כמו כן, הם מיועדים למשימות ספציפיות- כאשר ההסבה למשימות אחרות אינה פשוטה, בעוד ששינוי משימה בקובוט מסתכם בתכנות פשוט.

לבחור את הקובוט שמתאים לך

ישנם לא מעט קריטריונים לבחירת הקובוט המתאים ביותר לצרכייך, כאשר יש לבחון את הדברים הבאים:

  1. תקציב: הקובוטים זולים משמעותית מרובוטים תעשייתיים. נוסף לכך, יש לקחת בחשבון את העלות הכוללת של העלות: בעוד את הקובוטים קל להתקין ולתכנת, ובכך לשלב במהירות במפעל- הרובוטים התעשייתיים דורשים התערבות של מומחי רובוטיקה והתקנת תשתית מתאימה, שלרוב עולה לא מעט כסף. כשמדובר בקובוטים- ההחזרה משקיעה את עצמה די מהר, נתון חשוב במיוחד לחברות קטנות ובינוניות.
  2. גודל השטח: הקובוטים תופסים מקום מצומצם מזה שצריכים הרובוטים התעשייתים- בעיקר בעקבות העובדה שהם לא צריכים גדר הגנה. נוסף על כך, הם קומפקטיים יותר והטווח שלחברת SU-PAD גאה לייצג את UR בארץ, ולהתאים ללקוחותיה שירות Turnkey Solutions. מחפשים את הקובוט שלכם? נשמח לעזור לכם! השאירו את פרטיכם ונציג יחזור אליכם בהקדם.
    הם מצומצם מזה של הרובוטים התעשייתיים.
  3. כמה כבדה העבודה? יש לבדוק איזה סוג משימות דרושות לקובוטים. קובוט מסוגל להרים עד 16 ק"ג, אם משקל המוצרים הנדרשים לטיפול גבוהה מכך- צריך לחשוב על קניית רובוט תעשייתי.
  4. ייצור בנפח גדול או קטן? ניתן לומר כי השימוש בקובוטים יכול להיות עבור שתי המשימות, אם כי הם יפגינו את מיטב היתרונות והכישורים בייצור של סדרות קטנות- מקום בו ההכנסה של רובוטים תעשייתים אינה אופציה.

הקובוטים של UR יהיו מורכבים ומוכנים לפעולה כשעה אחרי שתוציאו אותם מהאריזה, כאשר ממשק התכנות הידידותי שלהם יאפשר לכם לתכנת אותם בזמן קצר ביותר- ובלי ידע מוקדם בתכנות או הנדסה.

נוסף על כך, מתוך חזון החברה להנגיש אוטומציה החברה מאפשרת ללקוחותיה להירשם און-ליין ל UR ACADEMY: שם יכול כל משתמש ללמוד לתכנת את הקובוט שלו תוך 87 דקות!

חברת SU-PAD גאה לייצג את UR בארץ, ולהתאים ללקוחותיה שירות Turn key Solutions. מחפשים את הקובוט שלכם? נשמח לעזור לכם! השאירו את פרטיכם ונציג יחזור אליכם בהקדם.

 

Previous

Next

תוֹכֶן | תַפרִיט | תפריט גישה