בחרו עמוד

קובוט UR20 מבית Universal Robots: סטנדרט חדש של ביצועים ואיכות ייצור

חברת Universal Robots השיקה לאחרונה את הדור החדש של הקובוטים; דגם הקובוט החדש, UR20, מהווה למעשה גרסה חדשה לחלוטין של כלי האוטומציה התעשייתי של החברה – כאשר הדגם תוכנן, עוצב והונדס מחדש תוך שימוש בטכנולוגיה מעודכנת.

 

 

 

שדרוג היכולות הטכניות ועבודה בסביבות תעשייתיות מאתגרות במיוחד

 

לדברי החברה, קובוט UR20 נהנה ממהירות גבוהה בכ-30-65 אחוזים לעומת דגמים קודמים (בהתאם לסוג המפרק שבו נעשה שימוש). הקובוט עצמו שוקל 64 קילוגרמים ומסוגל לשאת משקל של 20 קילוגרמים – עם טווח תנועה של 1,750 מ"מ. מדובר בשדרוג של יכולותיו הטכניות של הקובוט – שמאפשרות לו למלא יותר משימות, להתאים ליישומים חדשים וכן לעבוד בהצלחה גם בסביבות תעשייתיות מאתגרות במיוחד.

כל פרט בקובוט החדש – החל במערכות התוכנה ועד לעיצוב מכסי הצירים – תוכנן בקפידה על מנת לספק סטנדרט חדש של ביצועים ואיכות ייצור. בנוסף, ה-UR20 נהנה משיפור ניכר בקינמטיקה ובתנועה במרחב – וכן מ-footprint מהקטנים בשוק.

 

 

קובוט UR20 מבית Universal Robots

שיפור ניכר בקינמטיקה ובתנועה במרחב: קובוט UR20

 

ביצוע משימות כבדות תוך שמירה על דיוק ואיכות גבוהה

 

ב-Universal Robots כתבו כי בכוונתם "להגדיר מחדש את האוטומציה… ולסלול את הדרך לפתרונות החדשניים ביותר לעסקים מכל הגדלים". עוד הודיעו בחברה כי "יצרנים מרחבי העולם המתינו לקובוט הזה – רובוט קולבורטיבי שעוצב כדי לבצע משימות כבדות תוך שמירה על דיוק גבוה ואיכות".

בין היתרונות של הקובוט החדש ניתן למנות את היכולת שלו להגביר את התפוקה ולספק כמות גבוהה יותר של מוצרים וכן להאיץ את תהליכי הייצור. הקובוט מתאים למשימות של ריתוך, בקרת איכות, אריזה, ליקוט ועוד משימות ייצור רבות אחרות.

מאז הקמתה בשנת 2005, Universal Robots הדנית תפסה עמדת הובלה בענף האוטומציה והקובוטים. החברה משווקת מגוון רחב של כלים תעשייתיים וזרועות רובוטיות לחברות, ארגונים ועסקים שונים ברחבי העולם.

 

קובוט UR20 מבית Universal Robots: סטנדרט חדש של ביצועים ואיכות ייצור | UR20

סלילת הדרך לפתרונות החדשניים ביותר לעסקים מכל הגדלים

 

 

חברת Su-Pad מייצגת את חברת Universal Robots בארץ

 

חברת Su-Pad מייצגת את החברות Universal Robots בארץ ונותנת מעטפת שירות מלאה למוצרי החברה והטמעתם באופן אפקטיבי ומוצלח בקרב יצרנים ישראלים בכל שלבי העבודה החל מהתכנון הבסיסי, דרך התקנה והטמעה ועד להדרכה – תוך ליווי, תמיכה ושירות אנושי לכל אורך הדרך, ולכל צורך שמתעורר.

 

לפרטים נוספים ניתן לפנות לחיים זכרמן haim@su-pad.com | 052-5670620

 

Previous

Next

תוֹכֶן | תַפרִיט | תפריט גישה