בחרו עמוד

השפעת הדפסה בתלת-מימד על תעשיית הייצור של מוצרים

השפעת הדפסה בתלת-מימד על תעשיית הייצור של מוצרים

AM (Additive Manufacturing) הוא תהליך של ייצור מתוסף- בניית גוף תלת מימדי ברמות גבוהות של דיוק ופירוט. התהליך נעשה על-ידי יישום שכבות רציפות של חומר גלם כמו פולימר פלסטי או אבקת מתכת, ומוכר גם כהדפסה בתלת-מימד. למדפסות תלת מימד יתרונות רבים, היה לנו לא פשוט, אבל בחרנו את העיקריים שבהם:

הורדת עלויות, קיצור זמני תגובה וגמישות

כיום, מרבית המקבעים והאמצעים תומכי הייצור מיוצרים בטכנולוגיות מסורתיות, טכנולוגיות אשר עולות הרבה כסף, גוזלות הרבה זמן ואינם גמישות לשינויים- דבר אשר מאריך את שרשרת האספקה. יכולתו של ארגון לתכנן ולייצר את המקבעים באמצעות מדפסת תלת מימד מאפשרת לפשט את המקבעים על-ידי הורדת מספר החלקים ומשקלם

כלים ייעודיים להרכבות וייצור

למדפסות תלת מימד יכולת להגיע לפונקציונאליות מדויקת, התאמה לידי המשתמש וגישה נוחה לביצוע פעולות ההרכבה. בנוסף, החלק החשוב ביותר בהדפסת תלת מימד היא היכולת לשנות או לשכפל. במידה ונדרש, ניתן לתכנן ולהדפיס את אותו החלק בקלות ובמהירות.

אספקת חלקים חליפיים למוצרים

לעיתים, נוצרים מקרים של חוסר במלאי של חלקים בעלי גיאומטריה מורכבת. חלקים אלה מיוצרים לרוב בעיבוד שבבי- ייצור שנמשך ימים ואף שבועות. בתקופת זמן זו, קו ההרכבה פועל באופן חלקי או מושבת לחלוטין כתוצאה ממחסור במלאי של החלקים החליפיים. בניית החלקים באמצעות החומר המתאים לדרישות המכאניות ואופטימיזציה של התכנון להדפסת תלת מימד מאפשרת אספקה מיידית של חלקים חלופיים לקווי ייצור. הטכנולוגיה צפויה למנוע עיכובים לא צפויים בתוכניות הייצור, מאפשרת בקרה ושליטה טובה יותר ברמת הניהול ולבסוף – חוסכת כסף רב.

תלת מימד ב- SU-PAD

מחלקת תלת המימד שלנו מספקת פתרונות הדפסה תעשייתיים מבית החברות המובילות בעולם: Stratasys המפתחת ומייצרת מדפסות תלת מימד מזה כשלושה עשורים עבור מגוון תחומי התעשייה. Desktop Metal אשר הנגישה לעולם את ההדפסה בתלת מימד של מתכות, וחברת Nano Dimension שפיתחה מדפסת לתחום האלקטרוניקה.

Turn Key Solutions
לא רבים יודעים, אך את מערכות ההדפסה התעשייתיות הראשונות שלנו מכרנו כבר בשנת 1995. מאז, ועד היום, חברתנו מקפידה על שירות מלא, תוך תמיכה וליווי החל משלב הצגת הדרישות הראשוניות ועד הטמעת המוצר בארגו

Previous

Next

תוֹכֶן | תַפרִיט | תפריט גישה